Titreşim Anahtar modülü 5.0 V DC AD / DO 0.8 x 0.8 in Piezoelektrik Titreşim Dokunarak Sensör Modülü

Titreşim Anahtar modülü 5.0 V DC AD / DO 0.8 x 0.8 in Piezoelektrik Titreşim Dokunarak Sensör Modülü

₺ 29.67

Son

Tuva'dasın müsait

Piezoelektrik seramik tabakaya dayanan bir analog titreşim sensörü, titreşim üretmek için piezoelektrik seramikleri kullanan ters bir dönüşüm işlemidir.Piezoelektrik seramik parçası titreştiğinde, bir elektrik sinyali üretilir.Kombinasyon halinde özel sensör genişletme kartları kullanılır ve analog bağlantı noktaları zayıf algılanabilir.Titreşimli elektrik sinyalleri, elektronik tambur etkileşimleri gibi titreşimle ilgili etkileşimli çalışmayı mümkün kılar.ADO çıkışı : Analog voltaj seramik titreşim sensörü, programa göre denetleyici analog terminal A0'a bağlanır.Titreşim derecesi farklı olduğunda, seri portun çıkış değerini gözlemlemek titreşimle ilgili girişi gerçekleştirebilir.Titreşim yoğunluğu ne kadar büyük olursa, çıkış voltajı o kadar yüksek olur, titreşim genliğinin hassasiyeti potansiyometre ile ayarlanabilir.Bu ürün yüksek hassasiyete sahiptir ve bir ağız darbesiyle veya bir el musluğuyla bir çıkışla yanıt verecek şekilde ayarlanabilir (Düşük dönüş hassasiyeti düşüktür, sağa dönüş hassasiyeti yüksektir).Şartname : Öğe Türü : Titreşim Anahtarı Sensör Modülü Çalışma Gerilimi : 5.0 V (DC) Arayüz Tipi : AD/DO AO : Analog Sinyal Çıkışı DO : TTL Seviyesi Çıkışı Çalışma Sıcaklığı : -10 ° C ~ +70 ° C Boyut : Yaklaşık. 20x20mm / 0.8 x 0.8 in Ağırlık : 4.5 g / 0.2 oz(yaklaşık. G (X 2)) Test Yöntemi ve Kablolama : : : (VCC) Güç zemin V : Çalışma gerilimi 5 V (DC) ADO : Analog sinyal çıkışı titreşim aşırılık Göre, duyarlılık genliği daha yüksek çıkış voltajı, yüksek titreşim (sola dönüş hassasiyeti düşük, sağa dön hassasiyeti yüksek) potansiyometre ile ayarlanabilir.Yüksek hassasiyet çıkışı, bir ağız darbesi veya bir musluk ile yanıt verecek şekilde ayarlanabilir. hand.DO : TTL seviyesi çıkışı.Çıkış sinyali LED göstergesi.TTL çıkışı geçerli sinyal yüksek seviye, çıkış kontrol gücü Paket Listesi : 1 x Modül.

Öğe Türü: Titreşim Anahtarı Sensörü Modülü
Çalışma Gerilimi: 5.0 V (DC)
Arayüz Tipi: REKLAM / YAP
AO: Analog sinyal çıkışı
yapmak: TTL Seviyesi Çıkışı
Çalışma sıcaklığı: -10 ° C ~ + 70 ° C
Boyut: Yaklaşık. 20 x 20 mm / 0,8 x 0,8
Ağırlık: 4.5 g / 0.2 oz(yaklaşık.)
Test Yöntemi ve Kablolama:
G (GND): Güç topraklaması
V (VCC): Çalışma gerilimi 5 V (DC)
GÜRÜLTÜ: Analog sinyal çıkışı
Titreşim yoğunluğuna göre, çıkış voltajı ne kadar yüksek olursa, titreşim genliği hassasiyeti potansiyometre ile o kadar yüksek ayarlanabilir (sola dönüş hassasiyeti düşüktür, sağa dönüş hassasiyeti yüksektir). Yüksek hassasiyet çıkışı :
yapmak: TTL seviyesi çıkışı. Çıkış sinyali LED göstergesi. TTL çıkış geçerli sinyal yüksek düzeyde olduğunu, çıkış kontrol gücü
Paket Listesi:
1 x Modülü :