Monster M-Series 1000 Fiber Optik Dijital Ses Kablosu Ses Çubuğu için Toslink Kablosu, TV-1,5 Metre (4,9 Ft)

Monster M-Series 1000 Fiber Optik Dijital Ses Kablosu Ses Çubuğu için Toslink Kablosu, TV-1,5 Metre (4,9 Ft)

₺ 74.97

Son

Tuva'dasın müsait

EV sinema sisteminiz İÇİN MÜKEMMEL : Ev sinema sisteminizi, akışınızı veya oyun sisteminizi, ek kurulumlar yapma zahmetine girmeden tam bir sinema deneyimi yaşamanızı sağlayan dijital optik ses kablosuyla geliştirin; Monster Fiber Optik Kablo, net ve net ses sağlayan dijital bir ses kablosudur.Tam BİR görsel sistemi surround ses sistemleri ve kaplama Konnektörler optimum sinyal aktarımı ve daha yüksek kalitede ses sağlar-dayanıklı gold-korozyon özellikleri ile her zaman surround ses deneyimi sunan gürleyen bir ses sistemi; Bu Canavar M-Serisi Fiber Optik Ses Kablosu çalışır olmaksızın tam değildir SURROUND SES DESTEĞİ.YÜKSEK kaliteli malzemelerden üretilmiştir : Monster dijital ses optik kablolarımız, çoğu kablodan daha dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir; Her dijital optik ses kablosu, Duraflex koruyucu kılıf ve metal muhafazalarla tasarlanmıştır.SEZGİSEL VE RAHAT kullanım : Daha rahat bir DIY kurulumu için esnek ve kullanıcı dostu bir tasarım olan Monster M Serisi Fiber Optik Ses Kablosu, kendi ev sinema sisteminizi, akışınızı veya oyun sistemlerinizi kurarken sezgisel ve kullanımı çok kolaydır.GARANTİ KORUMALI : Canavar yüksek kalite ses teslimat için standart belirledi ve garanti korumamız; Canavar Dijital Optik Ses Kablosu %100 değiştirme garantimiz kapsamındadır Temelleri anlamına gelen Orijinal Kablo Ömür boyu Garanti ile standart olarak ayarlayın, böylece Yaşam için bir Canavar olacaksın sen en iyisini getirmek için verdiğimiz sözü bir uzantısıdır.

En İyi Fiyatlar

1 M OS2 LC-LC Fiber Yama Kablosu Paketi ile 2 Paket LC / UPC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı 7dB Son
1 M OS2 LC-LC Fiber Yama Kablosu Paketi ile 2 Paket LC / UPC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı 7dB

1 Metre Tek modlu Dubleks OS1 / OS2 Fiber Optik Kablo (9 / 125um ) lc'den lc'ye, 1310 ve 1550nm Dalga Boyu.OS1 / OS2 elyafı ITU652'ye uygundur.D, Yüksek hızlı kablolama ağları iç

₺ 51.90
FiberShack-Fiber Optik Bağlantı Kiti ve Fiber Optik Adaptör ve Zayıflatıcı kiti Paketi Son
FiberShack-Fiber Optik Bağlantı Kiti ve Fiber Optik Adaptör ve Zayıflatıcı kiti Paketi

PAKET ve KAYDET : Fibershack'in popüler Fiber Optik Kuplör, Adaptör ve Zayıflatıcı kitleri ile hepsi indirimli bir Paket Oranında.FİBER OPTİK KUPLÖR KİTİ ŞUNLARI İÇERİR : Sa

₺ 288.00
1.25 mm Yüksükler için Fiber Optik Plastik Üniversal Toz Kapağı. LC ve MU Konektörlerine uyar. 100 adet / paket, Temizle Renk Son
1.25 mm Yüksükler için Fiber Optik Plastik Üniversal Toz Kapağı. LC ve MU Konektörlerine uyar. 100 adet / paket, Temizle Renk

LC ve MU Konektörlerine uyar.Açık Renk 100pcs / Pack.Bu toz kapakları, LC ve MU konektör uç yüzlerini enkaz ve çizilmelere karşı korumak için tasarlanmıştır.LC ve MU simplex ko

₺ 71.97
Kablo Önemlidir Toslink Kablosu (Toslink Optik Kablo, Dijital Optik Ses Kablosu) Metal Konnektörlü ve Örgülü Kılıflı 25 Fit Son
Kablo Önemlidir Toslink Kablosu (Toslink Optik Kablo, Dijital Optik Ses Kablosu) Metal Konnektörlü ve Örgülü Kılıflı 25 Fit

Ağır hizmet tipi Toslink ses kablosu, Bluray oynatıcıları, uydu dvr'leri, bilgisayarları, DAT kaydedicileri, oyun konsollarını veya dijital optik arabirime (S / PDIF) sahip diğer se

₺ 41.97
Corning Unicam SC OS2 Tekli Fiber Optik Konektör, APC Cilası 95-200-44 Son
Corning Unicam SC OS2 Tekli Fiber Optik Konektör, APC Cilası 95-200-44

Marka : Corning.Model : 9520044 Uni Cam® Standart Performanslı Bağlayıcı, SC Tek (OS2) modu APC Parça Numarası : 9520044 Corning Kablo Sistemleri Uni Cam® Multi Standart Performansl

₺ 67.80
Corning Unicam SC OS2 Tekli Mod 8.3 um Pretium Fiber Optik Konnektör, Organizatör Paketi 25 95-200-41-Z Son
Corning Unicam SC OS2 Tekli Mod 8.3 um Pretium Fiber Optik Konnektör, Organizatör Paketi 25 95-200-41-Z

Marka : Corning.9520041Z Corning Kablo Sistemleri Uni Cam® Yüksek Performanslı Bağlayıcılarhızlı, kolay alanında sınıf optik performans sonlandırma çözümüen iyi teklif Model

₺ 42.00
1ft Fiber Optik Adaptör Kablosu LC (Erkek) - ST (Dişi) Tekli Mod 9/125 Dubleks Son
1ft Fiber Optik Adaptör Kablosu LC (Erkek) - ST (Dişi) Tekli Mod 9/125 Dubleks

Fiber Bağlayıcı Tipi : LC ErkekST Dişi Dubleks (2 İplikçik).Fiber Çekirdek Kaplama Çapı : Tekli Mod (9 / 125).Fiber Kaplama : Standart Zip Kablosu Dubleks.Fiber Dalga Boyu : 1310 nm

₺ 40.65
Ubiquiti FC-SM-200 Fiber Kablo Montajı Tek Modlu 200' Son
Ubiquiti FC-SM-200 Fiber Kablo Montajı Tek Modlu 200'

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7 / 24 kullanılabilen

₺ 346.62
90 Derece Optik Ses Kablosu(5ft / 1.5 m) Naylon Örgülü Dijital Ses Optik Kablosu[360 Derece Dönebilen,Süper Pratik]Ses Çubuğu, TV, PS4, Son
90 Derece Optik Ses Kablosu(5ft / 1.5 m) Naylon Örgülü Dijital Ses Optik Kablosu[360 Derece Dönebilen,Süper Pratik]Ses Çubuğu, TV, PS4,

Optical 90 Derece Dik Açılı Toslink Optik Ses Kablosu : 360 derece dik açılı tasarım, kablonun duvara monte edilen cihazlara daha iyi uymasını sağlar ve duvar ile cihaz arasındaki

₺ 44.97
X AUTOHAUX 1 Takım Araba Fiber Optik Optik Döngü Kablo Bypass Konnektör Adaptörü Erkek Kadın Son
X AUTOHAUX 1 Takım Araba Fiber Optik Optik Döngü Kablo Bypass Konnektör Adaptörü Erkek Kadın

Dişi Konnektör Uzunluğu : 133mm / 5.Kadın Boyut : 133x53x13mm / 5.İyi Performans : Mükemmel uyum sağlar ve sorunu hızlı bir şekilde teşhis etmeye yardımcı olur, sadece anaka

₺ 37.47
1 M OS2 LC-LC Fiber Yama Kablosu Paketi ile 2 Paket LC / UPC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı 3dB Son
1 M OS2 LC-LC Fiber Yama Kablosu Paketi ile 2 Paket LC / UPC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı 3dB

1 Metre Tek modlu Dubleks OS1 / OS2 Fiber Optik Kablo (9 / 125um ) lc'den lc'ye, 1310 ve 1550nm Dalga Boyu.OS1 / OS2 elyafı ITU652'ye uygundur.D, Yüksek hızlı kablolama ağları iç

₺ 65.97
Oldboytech Dijital Optik Ses Kablosu 6.6 feet, [İnce Naylon Örgülü, 24K Altın Kaplama], Dijital Ses Optik Kablosu/Ses Çubuğu için Toslink Son
Oldboytech Dijital Optik Ses Kablosu 6.6 feet, [İnce Naylon Örgülü, 24K Altın Kaplama], Dijital Ses Optik Kablosu/Ses Çubuğu için Toslink

Naylon ceket : Hafif, esnek, sürtünme önleyici ve kabloları çizilmelere, kesilmelere ve düğümlere karşı koruyabilir.(Lütfen kullanmadan önce çıkarın).Korozyona dayanıklı 24k

₺ 35.97
FiberCablesDirect-1.5 M OM4 LC LC Fiber Yama Kablosu / 100Gb Dubleks 50/125 LC-LC Çok Modlu Jumper 1.5 Metre (4.92 ft) / Uzunluk Seçenekleri: Son
FiberCablesDirect-1.5 M OM4 LC LC Fiber Yama Kablosu / 100Gb Dubleks 50/125 LC-LC Çok Modlu Jumper 1.5 Metre (4.92 ft) / Uzunluk Seçenekleri:

Fiber Kablo Açıklaması : OM4 LC LC Fiber Yama Kablosu 1.5 M 100 Gıg, Corning, Lazerle Optimize Edilmiş Çok Modlu Fiber (LOMMF), 50 / 125 fiber optik çekirdek / kaplama.Aqua, 2.0 mm d

₺ 31.50
Corning Unicam SC OS2 Tekli Mod 8.3 um Pretium Fiber Optik Konektör 95-200-41 Son
Corning Unicam SC OS2 Tekli Mod 8.3 um Pretium Fiber Optik Konektör 95-200-41

Marka : Corning.Model : 9520041 Uni Cam ® Yüksek Performanslı Konektör, SC Tek Modlu (OS2) Parça Numarası : 9520041 Corning Kablo Sistemleri Uni Cam® Yüksek Performanslı Konektörle

₺ 86.97
Kablo Konuları OFNP Plenum Çok Modlu Dubleks OM3 Fiber Kablo 49.2 Feet / 15m (40Gb 10Gb, lc'den lc'ye, 50/125 Fiber Optik Kablo, Fiber Son
Kablo Konuları OFNP Plenum Çok Modlu Dubleks OM3 Fiber Kablo 49.2 Feet / 15m (40Gb 10Gb, lc'den lc'ye, 50/125 Fiber Optik Kablo, Fiber

UL 910 gereksinimlerini karşılar.İnce profilli gerinim önleyici botlar dayanıklılık ve esneklik sağlar.OFNP (plenum) derecesi sıkı NEC bina güvenlik kodlarına uygundur, ancak der

₺ 62.97
LC / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı 7dB, 10 Paket, Sıralı Zayıflatıcı, Erkek / Dişi, Tek Modlu Sabit, dB Seçenekler: 3dB, 5dB, 7dB, 10dB Son
LC / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı 7dB, 10 Paket, Sıralı Zayıflatıcı, Erkek / Dişi, Tek Modlu Sabit, dB Seçenekler: 3dB, 5dB, 7dB, 10dB

♦ LC / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı : LC / UPC Erkekten LC / UPC Dişiye, 7d B, Tekli sabit, Seramik Çekirdek malzemesi, 10 Paket ♦ Düşük Ekleme kaybı ve Yüksek Geri Dönüş

₺ 104.97
1 M OS2 LC-LC Fiber Yama Kablosu Paketi ile 2 Paket LC / UPC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı 10dB Son
1 M OS2 LC-LC Fiber Yama Kablosu Paketi ile 2 Paket LC / UPC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı 10dB

1 Metre Tek modlu Dubleks OS1 / OS2 Fiber Optik Kablo (9 / 125um ) lc'den lc'ye, 1310 ve 1550nm Dalga Boyu.OS1 / OS2 elyafı ITU652'ye uygundur.D, Yüksek hızlı kablolama ağları iç

₺ 137.40
ANNNWZZD Optik Dijital Ses Kablosu, Toslink Erkek Erkek Kablo Bağlamak için soundbar, Stereo Sistemi, Ev Sineması, Xbox ve PS4 (3FT / Son
ANNNWZZD Optik Dijital Ses Kablosu, Toslink Erkek Erkek Kablo Bağlamak için soundbar, Stereo Sistemi, Ev Sineması, Xbox ve PS4 (3FT /

Dijital optik ses kablosu Japonya Toray'ın çekirdeğinden üretilmiştir, bu optik kablo ses çubuklarını ve ev sinemalarını TV'lere / PS4 / Xbox / BluRay Oynatıcılara bağlamanızı

₺ 32.97
Fiber Yama Kablosu, Gigabit Fiber Optik Kablolar VANDESAİL 10G, lc'den lc'ye Çok Modlu OM3 Dubleks 50/125 OFNP (2M, OM3-5Pack) Son
Fiber Yama Kablosu, Gigabit Fiber Optik Kablolar VANDESAİL 10G, lc'den lc'ye Çok Modlu OM3 Dubleks 50/125 OFNP (2M, OM3-5Pack)

Çekirdek boyutu : çok modlu kablonun çekirdek boyutu 50.000 kattan fazladır) Japonya ithalatı zirkonya tozu seramikleridir.It fiber optik haberleşme sistemlerinde kullanılır.Fiber op

₺ 89.97
Dubleks LC-LC Dişi Dişi Çoğaltıcı f / f lc / lc LC-LC LC Fiber Optik Adaptör sm mm Çoğaltıcı Tek Modlu Çok Modlu LC Dişi LC Dişi Kuplörler Son
Dubleks LC-LC Dişi Dişi Çoğaltıcı f / f lc / lc LC-LC LC Fiber Optik Adaptör sm mm Çoğaltıcı Tek Modlu Çok Modlu LC Dişi LC Dişi Kuplörler

Kablo Tipi : Fiber Optik Dubleks Kuplörler.Bağlayıcı : f / f Dişi Dişi.Renk : Blue.LC dişi LC dişi Fiber Kuplör, iki Çift Yönlü LC / LC yama kablosunu birbirine bağlar 6 Paket

₺ 48.78
Dijital SPDIF / Toslink 4x1 Anahtarı ile 3ft Optik Kablo ve IR Uzaktan Kumanda Alüminyum Alaşım Dijital Ses SPDIF Toslink Fiber Optik Son
Dijital SPDIF / Toslink 4x1 Anahtarı ile 3ft Optik Kablo ve IR Uzaktan Kumanda Alüminyum Alaşım Dijital Ses SPDIF Toslink Fiber Optik

Ses Switcher : 4 yolu fiber optik sinyalleri splitter için 1 takım SPDIF / Tos Link / Optik sinyal alma cihazı;.Kayıpsız Sinyal İletimi, Yüksek kaliteli ses sinyali sağlamadan Al

₺ 116.70
SpeedyFiberTX-1-Pack 200 Feet / 60.96 Metre Çok Modlu 10G OM3 50/125 Fiber Optik Yama Kablosu, Dubleks lc'den lc'ye, Aqua Yükseltici Son
SpeedyFiberTX-1-Pack 200 Feet / 60.96 Metre Çok Modlu 10G OM3 50/125 Fiber Optik Yama Kablosu, Dubleks lc'den lc'ye, Aqua Yükseltici

Kablo, Corning Lazerle optimize Edilmiş Çok Modlu OM3 50 / 125 Fiber Yükseltici OFNR Kablo Kılıfı ile üretilmiştir.Kısa Çizmeli Sıkı tamponlu Zipcord Kablosu Tak ve Çalıştır

₺ 179.97
Corning Unicam LC OM3 / OM4 Çok Modlu 50 10Gig Pretium Fiber Optik Konektör, 25 Kutu (Bkz. Bölüm 95-050-99-X) Son
Corning Unicam LC OM3 / OM4 Çok Modlu 50 10Gig Pretium Fiber Optik Konektör, 25 Kutu (Bkz. Bölüm 95-050-99-X)

Marka : Corning.Model : (OPTİK / OM4 uyumlu) 9505099X Uni Cam® Yüksek Performanslı Bağlayıcılar, LC 50 um multi Parça Numarası : 9505099X Corning Kablo Sistemleri Uni Cam® Yüksek

₺ 293.40
SpeedyFiberTX-2-Pack 1 Ayak 12 Fiber Düşük Kayıplı Sabitlenmemiş mpo'dan mpo'ya Fiber Gövde Kablosu, Tip-B, OM3 Corning ClearCurve Fiber, Son
SpeedyFiberTX-2-Pack 1 Ayak 12 Fiber Düşük Kayıplı Sabitlenmemiş mpo'dan mpo'ya Fiber Gövde Kablosu, Tip-B, OM3 Corning ClearCurve Fiber,

Kablo, Corning Lazerle Optimize Edilmiş Çok Modlu OM3 50 / 125 Fiber ve UL Sertifikalı Yangın Geciktirici Plenum OFNP Kablo Kılıfı UL Sertifikalı Yangın Geciktirici Plenum Kablo Bil

₺ 232.77
InstallerParts 20ft Toslink Toslink 2.2 mm Fiber Optik Ses Kablosu Son
InstallerParts 20ft Toslink Toslink 2.2 mm Fiber Optik Ses Kablosu

Evrensel Uyumluluk : 2.2 Mm Toslink Optik Ses Kablosumuz, Satıcıdan Bağımsız Olarak Herhangi Bir Toslink Özellikli Cihaza Bağlanacaktır.Bozulmayı Ortadan Kaldırır : Toslink Fiber

₺ 32.91
Fiber Optik Adaptör, FC Erkek LC Dişi Hibrid Fiber Optik Dönüştürücü Konnektör FTTH Optik Ekipman Görsel Hata Bulucu ile Uyumlu Son
Fiber Optik Adaptör, FC Erkek LC Dişi Hibrid Fiber Optik Dönüştürücü Konnektör FTTH Optik Ekipman Görsel Hata Bulucu ile Uyumlu

FC Erkekten LC Dişi Hibrit Fiber Optik Konektör.Tekrarlanabilirlik (d B)≤ 0.20 Değiştirilebilirlik (d B)≤ 0.20 Kol malzeme : Zirkonya seramik.Ins.L : 0.3 d B'den az Yeniden.L : 45db'

₺ 20.70